Jakość naszych produktów

SZJ ISO 9001:2015

Jakość wykonywanych przez nas produktów oraz sposób obsługi naszych klientów jest dla nas nadrzędną wartością, którą stawiamy na pierwszy miejscu realizując naszą misję.
Dlatego podwaliny dla ciągłego doskonalenia naszych usług stanowi uznany i dobrze znany system zarządzania jakością ISO 9001:2015, który wskazując listę dobrych praktyk biznesowych daje nam wsparcie podczas codziennych działań.

UL Traceability program

UL Traceability program jest to program mający zapewnić zgodność naszych produktów z Państwa wymaganiami, co jest regularnie badane przez niezależnych inspektorów międzynarodowej organizacji UL. Zatem jeżeli Państwa firma rozwija sprzedaż swoich produktów  na rynku amerykańskim i wymaga produktów najwyższej jakości zachęcamy do współpracy w ramach UL Traceability program

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.