Producent wiązek i przewodów elektrycznych

 

Nasza firma od początku swojej działalności zajmuje się tworzeniem takich wyrobów, jak wiązki kablowe, złącza elektryczne oraz przewody. Naszą specjalnością jest produkcja wiązek elektrycznych, przeznaczonych głównie do sprzętu AGD, a także oświetlenia, reklam czy różnego rodzaju urządzeń i maszyn przemysłowych bądź rolniczych. Ponadto poza prostymi rozwiązaniami, tworzymy także bardziej skomplikowane zespoły przewodów, przeznaczone do automatyki, urządzeń telekomunikacyjnych oraz zastosowań elektrotechnicznych.

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby produkowane przez nas wiązki elektryczne, odpowiadały potrzebom wszystkich naszych Klientów. Dlatego proponujemy tworzenie zarówno projektów ściśle opierających się na dokumentacji przekazanej przez Klienta, jak i oferujemy możliwość przygotowania produktu według naszego opracowania (opierającego się np. na dostarczonych wytycznych lub rysunkach technicznych).

Podczas realizacji powierzonych nam zleceń, korzystamy jedynie z wysokiej jakości materiałów, z kolei w naszym zakładzie znaleźć można zautomatyzowany park maszynowy. Dodatkowo oferowana przez nas produkcja wiązek kablowych obejmuje również kompleksowe testy kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że wyroby, które dostarczamy naszym Klientom, są całkowicie sprawne oraz spełnią konkretne oczekiwania.

Firma Kablonex to producent przewodów elektrycznych i kabli energetycznych, który stale rozwija zakres oferowanych przez siebie produktów i usług. Dlatego mamy nadzieję, że będziemy w stanie sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów.

 

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.