Kable bezpieczne i bezhalogenowe

 

Zachowanie właściwych standardów dotyczących bezpieczeństwa pracy i prawidłowego działania różnych urządzeń jest niezwykle istotne. Z tego powodu udostępniamy wiązki kablowe specjalne produkowane z kabli bezhalogenowych i innych kabli wysoce bezpiecznych, które sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Zastosowanie swoje znajdują m.in. w rozmaitych urządzeniach będących wyposażeniem szpitali, obiektów usługowych, systemów alarmowych, czy w pojazdach komunikacji miejskiej i środowiskach gdzie człowiek może być narażony na oddziaływanie niebezpiecznych substancji. Są one coraz bardziej popularne, a w niektórych branżach nawet wymagane, by nie powodowały dodatkowego zagrożenia w czasie awarii.

Kable przeznaczone do celów zabezpieczeń oraz ochrony, które produkujemy, mogą cechować się trudnopalnością i wytrzymałością na wysokie temperatury czy płomienie. Przewody bezhalogenowe nie mają w swoim składzie pierwiastków m.in. bromu, jodu, fluoru oraz chloru. Dzięki temu, w przypadku awarii i pożaru, nie spalają się szybko i nie tworzą toksycznych gazów oraz nie zadymiają pomieszczeń.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Prosimy o kontakt w przypadku pytań i wątpliwości dotyczących wiązek kablowych ochronnych oraz kabli bezhalogenowych.

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.