Kable sterownicze, sygnalizacyjne oraz specjalne

 

Wśród naszej szerokiej oferty znaleźć można wyróżniające się zaawansowanymi cechami oraz zaletami kable sygnalizacyjne, sterownicze i elektroniczne. Przewody te wykonujemy według projektu klienta i jego dokumentacji, według standardów oraz norm, nadając najwyższe klasy jakości.

Produkowane przez nas wiązki mogą okazać się przydatne w m.in. obiektach przemysłowych, urządzeniach sterowniczych lub mogą być elementami obwodów systemu sygnalizacji bezpieczenstwa. Do realizacji projektów wykorzystujemy komponenty pochodzące jedynie od sprawdzonych, renomowanych marek, takich jak: Radpol, Erko, Molex, TE, Helukabel, Electrobrescia, Phoenix Contact. Dzięki temu mamy pewność, że produkowane przez nas okablowanie jest bezpieczne i będą niezawodne przez wiele lat.

Oferowane kable specjalne, w zależności od zamówienia i specyfikacji, będą mogły charakteryzować się szeregiem różnych cech, takich jak m.in.: odporność na olej i inne substancje chemiczne, możliwość pracy w wilgotnych warunkach czy też ogniotrwałość, wszystko wynika z wykorzystania nowoczesnych materiałów.

Jako producent wiązek elektrycznych obecny na rynku od wielu lat, wykonaliśmy już zlecenia na rozmaite kable oraz przewody - skontaktuj się z nami i w pełni poznaj naszą ofertę.

 

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.