Producent przewodów i kabli elektrycznych oraz elektronicznych

 

Tworzymy rozwiązania, znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Nasza firma jako doświadczony producent przewodów elektrycznych, oferuje swoim Klientom także wiązki kablowe dla przemysłu elektronicznego. Stanowią one integralne komponenty wielu różnych urządzeń - wykorzystywanych zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. W tej kategorii wyróżnić możemy kable elektroenergetyczne służące do przesyłania informacji bądź rozwiązania zasilające.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę wiązki elektryczne, tworzone są według przekazanych przez Klienta wytycznych bądź w oparciu o zalecenia producenta konkretnych urządzeń oraz wyposażone są w odpowiednie końcówki. Dzięki temu mamy pewność, że produkowane przez nas przewody są wykonane według przyjętych standardów oraz będą stanowiły gwarancję niezawodnej pracy urządzenia.

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.