Podejmujemy się wykonywania wiązek kablowych elektrycznych oraz elektronicznych do różnych branż poprzez telekomunikację, aż po elektroniczne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych.
26 października 2023
Kable sterownicze to rodzaj kabli elektrycznych, które są przeznaczone do przesyłania sygnałów sterujących w systemach automatyki, kontroli procesów i sterowania urządzeniami. Są szeroko stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, w których

KABLONEX

Adres do korespondencji:

ul. Ogrodowa 63

64-510 Wronki, woj. wielkopolskie

 

 

Zakład produkcyjny:

ul. Myśliwska 53

64-510 Wronki, woj. wielkopolskie

KABLONEX

WE EXPAND YOUR CONNECTIONS

PROJEKTY

Prezentujemy państwu przykłady naszych realizacji. Na przedstawionych fotografiach widać niezwykłą staranność, wyróżniającą nas precyzję oraz zaangażowanie z jaką powierzone nam zadania. Różnorodność, szerokość oferty i możliwość wykonania skomplikowanych czy niestandardowych przewodów w dogodnych dla Państwa ilościach, to główne czynniki wyróżniające naszą firmę na rynku.

Podejmujemy się wykonywania wiązek elektrycznych do różnych branż poprzez telekomunikację, aż po elektroniczne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych. Koncentrujemy się na klientach, którzy poszukują nieszablonowych rozwiązań oraz podejścia partnerskiego we współpracy.

Sprawdź nasze nieszablonowe podejście do współpracy i skontaktuj się z nami.