26 października 2023
Kable sterownicze to rodzaj kabli elektrycznych, które są przeznaczone do przesyłania sygnałów sterujących w systemach automatyki, kontroli procesów i sterowania urządzeniami. Są szeroko stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, w których

KABLONEX

Adres do korespondencji:

ul. Ogrodowa 63

64-510 Wronki, woj. wielkopolskie

 

 

Zakład produkcyjny:

ul. Myśliwska 53

64-510 Wronki, woj. wielkopolskie

KABLONEX

WE EXPAND YOUR CONNECTIONS

PROJEKTY

W tej części strony przedstawiamy zrealizowane przez nas projekty. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie fotografii na stronie, żeby Klienci mogli zobaczyć, jak wyglądają nasze wiązki elektryczne – do medycyny, sprzętów AGD czy systemów przeciwpożarowych. Podczas realizowania zamówień dbamy o to, żeby staranność wykonania była widoczna gołym okiem. Wyróżniają nas precyzja oraz zaangażowanie, z jakimi podchodzimy do powierzonych nam zadań.Różnorodność, szerokość oferty oraz możliwość wykonania skomplikowanych czy niestandardowych przewodów w dogodnych dla Ciebie ilościach, to główne czynniki stawiające naszą firmę na wysokim poziomie na rynku.

 

Dedykowane wiązki elektryczne

 

Jako liderzy w produkcji, z dumą prezentujemy realizacje, które znalazły zastosowanie w najnowocześniejszych modelach urządzeń. Dzięki naszej technologii, sprzęty elektroniczne wyposażone są w systemy elektroniczne najwyższej klasy,które zapewniają nie tylko komfort i funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, od pojedynczych przewodów po kompleksowe wiązki elektryczne, gotowe do zastosowania w różnych typach urządzeń.

 

Perfekcja w każdej wiązce elektrycznej do urządzeń elektronicznych

 

Zachowując najwyższe standardy jakości, tworzymy wiązki przewodów systemów przeciwpożarowych, urządzeń medycznych i innych, które są synonimem niezawodności i innowacji. Każda realizacja jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby naszych Klientów. Wszystkie wymagania rozumiemy i spełniamy z wyjątkową dbałością o detale, ponieważ to właśnie od nich zależy efekt wszystkich podejmowanych działań. Nasze projekty są więc przemyślane i zaprojektowane tak, by współgrać z zaawansowaną technologią współczesnych sprzętów, stanowiąc ich niewidoczne, ale niezastąpione serce.

 

Zachęcamy do sprawdzania, jak wygląda każda wiązka elektryczna, którą umieściliśmy poniżej na zdjęciu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konkretnych rozwiązań (na przykład przewodów do urządzeń elektronicznych), to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.