Producent kabli telekomunikacyjnych i teleinformatycznych


Staramy się rozbudowywać zakres naszych usług, tak aby pokrywały się one z oczekiwaniami Klientów oraz bazowały na aktualnych rozwiązaniach technicznych. W naszej ofercie znalazły się również wiązki kablowe dla rozwiązań telekomunikacyjnych. Ze względu na główną funkcję tego rodzaju produktów, jaką jest przesyłanie danych, wiązki elektryczne powinny być wykonane ze specjalnych komponentów - umożliwiających efektywny przesył danych, jak również bezpieczne połączenie systemu telekomunikacyjnego ze źródłem prądu. Dlatego tworzymy dla naszych Klientów kable teleinformatyczne, których rodzaj dopasowany jest do konkretnego systemu przesyłu informacji.

 

Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych Klientów produkty, wyprodukowane na bazie otrzymanej dokumentacji, jak i rozwiązania stworzone na podstawie naszych własnych projektów. Zapraszamy do współpracy.

KABLONEX

Zakład Usługowo-Produkcyjny P. Babiaczyk i G. Krzyżkowiak Sp. J.
ul. Ogrodowa 63

Zakład produkcyjny i magazyn: ul. Myśliwska 53
64-510 Wronki (woj. wielkopolskie)

+..4.8...6.7...2.5.4.3...4.0.2

kontakt@e-kablonex.pl

NIP: 7631530372

REGON: 570283901


Administratorem danych osobowych jest firma :

Kablonex Zakład Usługowo - Produkcyjny P. Babiaczyk i G.Krzyżkowiak Sp.J.

Ul. Ogrodowa 63, 64-510 Wronki .

Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi zawartych w formularzu kontaktowym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.